PDUMNH30HVAT2
- Артикул производителя:
- PDUMNH30HVAT2
- Краткое описание:
- 5.8KW 208/240V SINGLE-PHASE ATS/
- AC Outlets :
- 19
- Approval Agency :
- FCC
- Connector - AC Input :
- NEMA L6-30P
- Connector - AC Output :
- IEC 320-C13 (16), C19 (2), NEMA L6-30R
- Current - Max :
- 30A
- Energy :
- Features :
- Load Meter
- Media Lines Protected :
- RJ45
- Mounting Type :
- Rack Mount
- Overload Protection :
- Circuit Breaker(s)
- Voltage - Input :
- 200V, 208V, 240V