PDUMNV20LX
- Артикул производителя:
- PDUMNV20LX
- Краткое описание:
- PDU MONITORED 1.9KW 120V 24 5-15
- AC Outlets :
- 24
- Approval Agency :
- FCC, NOM, UL
- Connector - AC Input :
- NEMA L5-20P
- Connector - AC Output :
- NEMA 5-15/20R
- Current - Max :
- 20A
- Energy :
- Features :
- Load Meter
- Mounting Type :
- Rack, Vertical
- Overload Protection :
- None
- Voltage - Input :
- 100V, 120V, 127V