PDUMVR30HVNETLX
- Артикул производителя:
- PDUMVR30HVNETLX
- Краткое описание:
- 5/5.8KW SINGLE-PHASE SWITCHED PD
- AC Outlets :
- 24
- Approval Agency :
- NOM, UL
- Connector - AC Input :
- NEMA L6-30P
- Connector - AC Output :
- IEC 320-C13 (20), C19 (4)
- Current - Max :
- 30A
- Energy :
- Features :
- Ethernet Control and Monitor Interface for Individual Outlets, Programmable Alerts, Load Meter
- Overload Protection :
- Circuit Breaker(s)
- Voltage - Input :
- 200V, 208V, 240V