PDUMV20HV-36
- Артикул производителя:
- PDUMV20HV-36
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- 3.23.8KW 200240V SINGLE-PHASE ME
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Power Distribution, Surge Protectors
- AC Outlets :
- 20
- Approval Agency :
- CE, CSA, IEC, NOM, UL
- Connector - AC Input :
- IEC 320-C20, NEMA L6-20P
- Connector - AC Output :
- IEC 320-C13 (16), C19 (4)
- Cord Length :
- 10' (3.05m)
- Current - Max :
- 20A
- Energy :
- Features :
- Load Meter
- Housing Material :
- Aluminum
- Media Lines Protected :
- Mounting Type :
- Rack, Vertical
- Overload Protection :
- None
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- North America
- Type :
- PDU (Power Distribution Unit)
- Voltage - Input :
- 208V, 230V