PS361206
- Артикул производителя:
- PS361206
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- POWER STRIP 36" 12OUT 6'CORD
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Power Distribution, Surge Protectors
- AC Outlets :
- 12
- Approval Agency :
- CSA, cUL, UL
- Connector - AC Input :
- NEMA 5-15P
- Connector - AC Output :
- NEMA 5-15R
- Cord Length :
- 6' (1.83m)
- Current - Max :
- 15A
- Energy :
- Features :
- Housing Material :
- Aluminum
- Media Lines Protected :
- Mounting Type :
- Bench, Rack, Wall
- Overload Protection :
- Circuit Breaker(s)
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- North America
- Type :
- Outlet Strip
- Voltage - Input :
- 120V