3239-16-1-0500-003-1-TS
Артикул производителя:
3239-16-1-0500-003-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 250'
Conductor Strand :
26/0.0100"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.110" (2.79mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
16 AWG