2200/24BK-1000
Артикул производителя:
2200/24BK-1000
Производитель/Бренд:
Daburn
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK 1000'
Производитель :
Daburn
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
7/32
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.045" (1.14mm)
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
0.010" (0.25mm)
Jacket Color :
Black
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
80°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 1429
Voltage :
150V
Wire Gauge :
24 AWG