1330-20-1-0500-004-1-TS
Артикул производителя:
1330-20-1-0500-004-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
7/0.0126"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.081" (2.06mm)
Jacket (Insulation) Material :
Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.020" (0.51mm)
Jacket Color :
Red
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 1330
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG