3239-22-1-0500-006-1-TS
- Артикул производителя:
- 3239-22-1-0500-006-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 22AWG BRN 250'
- Conductor Strand :
- 17/0.0063"
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.080" (2.03mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.025" (0.63mm)
- Jacket Color :
- Brown
- Length :
- 250.0' (76.2m)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage :
- 3000V
- Wire Gauge :
- 22 AWG