3135-16-1-0500-004-1-TS
Артикул производителя:
3135-16-1-0500-004-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 16AWG RED 100'
Conductor Strand :
26/0.0100"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.119" (3.02mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.031" (0.80mm)
Jacket Color :
Red
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
16 AWG