1330-24-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
1330-24-1-0500-002-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
Conductor Strand :
7/0.0079"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.067" (1.70mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.020" (0.51mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
24 AWG