1330-24-1-0500-007-1-TS
Артикул производителя:
1330-24-1-0500-007-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 100'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
7/0.0079"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.067" (1.70mm)
Jacket (Insulation) Material :
Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.020" (0.51mm)
Jacket Color :
Green
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 1330
Voltage :
600V
Wire Gauge :
24 AWG