3132-22-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
3132-22-1-0500-002-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 250'
Conductor Strand :
17/0.0063"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.063" (1.60mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
White
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG