1330-20-1-0500-004-1-TS
Артикул производителя:
1330-20-1-0500-004-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG RED 50'
Conductor Strand :
7/0.0126"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.081" (2.06mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.020" (0.51mm)
Jacket Color :
Red
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG