3386-20-1-0500-007-1-TS
Артикул производителя:
3386-20-1-0500-007-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG GRN 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.102" (2.59mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.030" (0.76mm)
Jacket Color :
Green
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG