3122-22-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
3122-22-1-0500-002-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
Conductor Strand :
17/0.0063"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.066" (1.68mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.019" (0.48mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 200°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG