11047-20-1-0500-005-1-TS
Артикул производителя:
11047-20-1-0500-005-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100'
Conductor Strand :
7/28
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.080" (2.03mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG