3135-22-1-0500-007-1-TS
Артикул производителя:
3135-22-1-0500-007-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.091" (2.31mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.030" (0.76mm)
Jacket Color :
Green
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG