3239-18-1-0500-010-1-TS
- Артикул производителя:
- 3239-18-1-0500-010-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 18AWG VIO 50'
- Conductor Strand :
- 34/0.0071"
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.082" (2.08mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.022" (0.55mm)
- Jacket Color :
- Violet
- Length :
- 50.00' (15.24m)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage :
- 3000V
- Wire Gauge :
- 18 AWG