3385-20-1-0500-006-1-TS
Артикул производителя:
3385-20-1-0500-006-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.073" (1.85mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Brown
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
20 AWG