3266-20-1-0500-006-1-TS
- Артикул производителя:
- 3266-20-1-0500-006-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 20AWG BRN 100'
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.073" (1.85mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.015" (0.38mm)
- Jacket Color :
- Brown
- Length :
- 100.0' (30.5m)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 125°C
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 20 AWG