1332-24-1-0500-004-1-TS
Артикул производителя:
1332-24-1-0500-004-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
Conductor Strand :
7/0.0079"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.051" (1.30mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.013" (0.33mm)
Jacket Color :
Red
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG