3239-20-1-0500-001-1-TS
Артикул производителя:
3239-20-1-0500-001-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 50'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
21/33
Features :
High Temperature, Oil Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.088" (2.24mm)
Jacket (Insulation) Material :
Silicone Rubber
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
Black
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 3239
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
20 AWG