1672-20-1-0500-007-1-TS
Артикул производителя:
1672-20-1-0500-007-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG GRN 100'
Conductor Strand :
21/0.0071"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.110" (2.79mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.019" (0.48mm)
Jacket Color :
Green
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
20 AWG