3122-18-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
3122-18-1-0500-002-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
34/0.0071"
Features :
Oil Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.083" (2.11mm)
Jacket (Insulation) Material :
Silicone Rubber
Jacket (Insulation) Thickness :
0.019" (0.48mm)
Jacket Color :
White
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 200°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 3122
Voltage :
300V
Wire Gauge :
18 AWG