3132-22-1-0500-011-1-TS
- Артикул производителя:
- 3132-22-1-0500-011-1-TS
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 22AWG GRN/YEL 100'
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- 17/0.0063"
- Features :
- High Temperature, Oil Resistant
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.063" (1.60mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Silicone Rubber
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.015" (0.38mm)
- Jacket Color :
- Green, Yellow
- Length :
- 100.0' (30.5m)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 150°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Ratings :
- UL Style 3132
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 22 AWG