11047-22-1-0500-001-1-TS
Артикул производителя:
11047-22-1-0500-001-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
Conductor Strand :
7/30
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.072" (1.83mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
Black
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG