1330-22-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
1330-22-1-0500-002-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 25'
Conductor Strand :
7/0.0100"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.075" (1.90mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.020" (0.51mm)
Jacket Color :
White
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG