3132-24-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
3132-24-1-0500-002-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
Conductor Strand :
11/34
Jacket (Insulation) Diameter :
0.057" (1.45mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG