1332-20-1-0500-007-1-TS
Артикул производителя:
1332-20-1-0500-007-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V GRN 25'
Conductor Strand :
7/0.0063"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.065" (1.65mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.013" (0.33mm)
Jacket Color :
Green
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
20 AWG