3239-16-1-0500-011-1-TS
- Артикул производителя:
- 3239-16-1-0500-011-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 16AWG GRN/YEL 25'
- Conductor Strand :
- 26/0.0100"
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.110" (2.79mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.025" (0.63mm)
- Jacket Color :
- Green, Yellow
- Length :
- 25.00' (7.62m)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage :
- 3000V
- Wire Gauge :
- 16 AWG