1430-26-1-0500-002-1-TS
- Артикул производителя:
- 1430-26-1-0500-002-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 26AWG WHT 100'
- Conductor Strand :
- 7/0.0063"
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.051" (1.30mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.015" (0.38mm)
- Jacket Color :
- White (Off-White/Pink Tone)
- Length :
- 100.0' (30.5m)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 105°C
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 26 AWG