10368-28-1-0500-005-1-TS
Артикул производителя:
10368-28-1-0500-005-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 28AWG BLU 100'
Conductor Strand :
7/0.0050"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.035" (0.89mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
Blue
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
28 AWG