3122-20-1-0500-008-1-TS
Артикул производителя:
3122-20-1-0500-008-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V ORN 50'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.073" (1.85mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.019" (0.48mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 200°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
20 AWG