3099-18-1-0500-008-1-TS
- Артикул производителя:
- 3099-18-1-0500-008-1-TS
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 18AWG 300V ORN 25'
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- 34/0.0071"
- Features :
- High Temperature, Oil Resistant
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.112" (2.84mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Silicone Rubber
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.031" (0.80mm)
- Jacket Color :
- Orange
- Length :
- 25.00' (7.62m)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 150°C
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- UL Style 3099
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 18 AWG