10368-30-1-0500-003-1-TS
Артикул производителя:
10368-30-1-0500-003-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 30AWG YEL 100'
Conductor Strand :
7/0.0039"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.031" (0.79mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
Yellow
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
30 AWG