3385-18-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
3385-18-1-0500-002-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.083" (2.11mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
White
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
18 AWG