10064-34-1-0500-003-1-TS
Артикул производителя:
10064-34-1-0500-003-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 34AWG 30V YEL 100'
Conductor Strand :
7/0.0024"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.019" (0.50mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.006" (0.15mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 105°C
Voltage :
30V
Wire Gauge :
34 AWG