10064-32-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
10064-32-1-0500-002-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 100'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
7/0.0031"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.022" (0.55mm)
Jacket (Insulation) Material :
Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.006" (0.15mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 10064
Voltage :
30V
Wire Gauge :
32 AWG