10064-32-1-0500-007-1-TS
Артикул производителя:
10064-32-1-0500-007-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 32AWG 30V GRN 100'
Conductor Strand :
7/0.0031"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.022" (0.55mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.006" (0.15mm)
Jacket Color :
Green
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 105°C
Voltage :
30V
Wire Gauge :
32 AWG