3135-16-1-0500-003-1-TS
- Артикул производителя:
- 3135-16-1-0500-003-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 16AWG YEL 25'
- Conductor Strand :
- 26/0.0100"
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.119" (3.02mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.031" (0.80mm)
- Jacket Color :
- Yellow
- Length :
- 25.00' (7.62m)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 200°C
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 16 AWG