3239-24-1-0500-011-1-TS
- Артикул производителя:
- 3239-24-1-0500-011-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 24AWG GRN/YEL 50'
- Conductor Strand :
- 11/0.0063"
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.075" (1.90mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.025" (0.63mm)
- Jacket Color :
- Green, Yellow
- Length :
- 50.00' (15.24m)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage :
- 3000V
- Wire Gauge :
- 24 AWG