3239-24-1-0500-003-1-TS
Артикул производителя:
3239-24-1-0500-003-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 50'
Conductor Strand :
11/0.0063"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.075" (1.90mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
24 AWG