3135-22-1-0500-007-1-TS
Артикул производителя:
3135-22-1-0500-007-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 50'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
17/0.0063"
Features :
High Temperature, Oil Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.091" (2.31mm)
Jacket (Insulation) Material :
Silicone Rubber
Jacket (Insulation) Thickness :
0.030" (0.76mm)
Jacket Color :
Green
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 3135
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG