3266-20-1-0500-008-1-TS
- Артикул производителя:
- 3266-20-1-0500-008-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 20AWG 300V ORN 50'
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.073" (1.85mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.015" (0.38mm)
- Jacket Color :
- Orange
- Length :
- 50.00' (15.24m)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 125°C
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 20 AWG