3099-20-1-0500-008-1-TS
- Артикул производителя:
- 3099-20-1-0500-008-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 20AWG 300V ORN 25'
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.102" (2.59mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.031" (0.80mm)
- Jacket Color :
- Orange
- Length :
- 25.00' (7.62m)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 150°C
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 20 AWG