11047-22-1-0500-001-1-TS
Артикул производителя:
11047-22-1-0500-001-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 50'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
7/30
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.072" (1.83mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyphenylene Ether (PPE)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
Black
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 11047
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG