3135-18-1-0500-011-1-TS
- Артикул производителя:
- 3135-18-1-0500-011-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 18AWG GRN/YEL 25'
- Conductor Strand :
- 34/0.0071"
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.107" (2.72mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.030" (0.76mm)
- Jacket Color :
- Green, Yellow
- Length :
- 25.00' (7.62m)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 150°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 18 AWG