3099-18-1-0500-006-1-TS
Артикул производителя:
3099-18-1-0500-006-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
Conductor Strand :
34/0.0071"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.112" (2.84mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.031" (0.80mm)
Jacket Color :
Brown
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
18 AWG