3239-20-1-0500-004-1-TS
Артикул производителя:
3239-20-1-0500-004-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 20AWG RED 25'
Conductor Strand :
21/33
Jacket (Insulation) Diameter :
0.088" (2.24mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
Red
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
20 AWG